O nas

Nasze biuro zapewnia pełną obsługę księgową oraz kadrowo-płacową a oferta skierowana jest zarówno do spółek prawa handlowego, jak i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Świadczymy również usługi księgowe osobom fizycznym nie prowadzącym działalności gospodarczej. Niezależnie od tego, czy rozpoczynają Państwo swoją działalność, czy są Państwo na rynku od lat zapewniamy profesjonalne dopasowanie naszych usług do Państwa potrzeb. Gwarantujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie i indywidualne podejście do klienta.
Właścicielka firmy ma wieloletnie doświadczenie w pracy na stanowisku księgowej. W tym czasie zajmowała się zarówno księgowością w spółkach prawa handlowego, jak również księgowością osób fizycznych. Księgowość zatem i wszelkie sprawy z tym związane nie są jej obce.
Zawsze pamiętamy, o tym, że aby rzetelnie i profesjonalnie wykonywać nasze obowiązki niezbędna jest znajomość bieżących przepisów, które tak często ulegają zmianie. Dlatego też stale podnosimy nasze kwalifikacje, biorąc udział w najważniejszych  szkoleniach z zakresu księgowości.